Pomysły na prezent dla każdego od TEACHERS!

Pomysły na prezent dla każdego od TEACHERS!

Tutaj sprawdzisz naszą ofertę na Boże Narodzenie

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w TEACHERS są naprawdę wyjątkowe! Śliczne kolory planerów motywacyjnych dla dzieci i dorosłych do nauki języka angielskiego (również sprzedawane w zestawach), e-booki do nauki angielskiej gramatyki w wyjątkowej świątecznej odsłonie oraz przepięknie zaprojektowane vouchery na planery oraz zajęcia w naszej szkole, którymi możecie obdarować każdego! W tym wpisie zebrałyśmy pomysły na świąteczne prezenty dla każdego od TEACHERS!

Pomysł na świąteczny prezent dla nastolatków i dorosłych!

Planer do nauki języka angielskiego dla dorosłych My English Improver będzie idealnym prezentem dla mamy, taty, cioci, wujka, brata, siostry, którzy dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego, kontynuują naukę tego języka lub są na poziomie bardziej zaawansowanym, ale chcą np. powtórzyć wszystkie czasy w języku angielskim (ogarnij 12 czasów w 12 miesięcy, w planerze znajdują się teoria i zadania związane z konkretnym czasem na dany miesiąc), różnorodne słownictwo tematyczne, przedstawione np. za pomocą słowniczka obrazkowego i nie tylko, idiomy, naklejki motywacyjne, a także naklejki z angielskimi nazwami znaków zodiaku do wklejenia na dany miesiąc. Jeżeli masz w domu nastolatka, który jest w liceum, również spokojnie możesz mu sprezentować taki planer, jest to dobry start do poznania języka angielskiego w przyjemny i przystępny sposób! Produkt występuje w 3 świątecznych wersjach kolorystycznych: intensywna czerwień (RED CHRISTMAS BAUBLE), ciemnozielony (CHRISTMAS TREE), różowo-złoty (ROSE GOLD). Piękne i jakościowe wykonanie planery dodaje im świątecznej magii, szyku i wyjątkowego, unikalnego charakteru.

Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka!

Dzieci w wieku 6-10 lat również znajdą w naszym świątecznym sklepie coś dla siebie! Najmłodsi uwielbiają naukę przez zabawę, a nasze planery do nauki języka angielskiego dla dzieci z pewnością będą idealnym pomysłem na prezent! Naklejki, kolorowanki, obrazkowe słowniczki, zadania kreatywne, krótkie zadania gramatyczne i o wiele wiele więcej! Produkt występuje w 3 wersjach kolorystycznych: intensywnej czerwieni (RED CHRISTMAS BAUBLE), ciemnozielonej (CHRISTMAS TREE) oraz śnieżnobiałej (SNOW WHITE; na zdjęciu poniżej).

A może wspólny prezent dla rodziców i dzieci?

Tutaj z pomocą przychodzą nasze świąteczne zestawy! Motywujcie się razem z Waszymi dziećmi do nauki angielskiego dzięki pięknym świątecznym zestawom planerów do nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Świetna motywacja w świątecznym wydaniu!

Prezent dla osób spragnionych dodatkowej wiedzy z gramatyki angielskiej na poziomie A1, A2, B1

Nasze e-booki to prosty i przyjemny sposób na szlifowanie angielskiej gramatyki na poziomie podstawowym, niższym średniozaawansowanym i średniozaawansowanym. Teoria gramatyczna i liczne zadania w świątecznym wydaniu zachęcają do nauki i pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów! W naszym sklepie znajdziesz zestawy e-booków zaprojektowanych specjalnie pod Boże Narodzenie w kolorze intensywnej czerwieni (RED CHRISTMAS BAUBLE; na zdjęciach poniżej), jak i ciemnej zieleni (CHRISTMAS TREE).

Nadal nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? A co powiesz na vouchery?

Taki prezent pokocha dosłownie każdy! Dorosły, jak i dziecko, użytkownik artykułów papierowych, jak i produktów cyfrowych, osoba, która chce podszkolić słownictwo, jak i gramatykę, a także ten, kto miałby ochotę uczyć się sam z planerem czy e-bookiem lub z nami na kursach językowych! W sklepie znajdziesz aż siedem różnych voucherów: voucher na dowolny świąteczny planer do nauki języka angielskiego dla dorosłych, voucher na dowolny świąteczny planer do nauki języka angielskiego dla dzieci, voucher na dowolny świąteczny zestaw planerów do nauki języka angielskiego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, voucher na dowolny planer do nauki języka angielskiego dla dzieci, jak i dla dorosłych (w standardowych wersjach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, granatowej, żółtej). Dodatkowo, znajdziesz u nas również vouchery na zajęcia z języka angielskiego oraz francuskiego (na dowolnie wybrany przez Ciebie kurs indywidualny). 

Nasz świąteczny sklep czeka na Ciebie aż odkryjesz wszystkie świąteczne produkty. Ciesz się świąteczną magią w tegoroczne Boże Narodzenie, ale nie zapominaj o języku angielskim! Dzięki naszym pięknie zaprojektowanym, a jednoczesnie bardzo treściwym materiałom, sprawisz, że obdarowana osoba na długo nie zapomni pięknego prezentu, jakim jest planer, e-book czy voucher. Wszystkie te produkty pozwolą tworzyć ich użytkownikom nowe, niezapomniane wspomnienia. Nie czekajcie, świateczny blask macie w zasięgu ręki, a nasze wyjątkowe świąteczne  materiały edukacyjne, stworzone specjalnie dla Was, są dostępne wszystkie na stronie naszego sklepu internetowego.

Brak komentarzy

Opublikuj komentarz