Wstecz

Plebiscyt Influencer’s Top to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez agencję ALLABOUTLIFE.PL. W tym roku odbyła się jubileuszowa X edycja tego Plebiscytu. Od października znani influencerzy testowali nasze produkty, opowiadając o nich w swoich relacjach na Instagramie i wystawiali oceny. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 8.12.2023, otrzymałyśmy tytuł laureata za nasz planer motywacyjny do nauki języka angielskiego dla dorosłych w kategorii STYL. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz motywacja do dalszego rozwoju. Relację z tego wydarzenia mogą państwo zobaczyć na naszych social mediach.

W dniach 19-20.10.2023 odbyło się 8.Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie. W tym roku właścicielka naszej szkoły otrzymała tytuł laureata w kategorii ,,Kobieta Przyszłości” za realizację innowacyjnych projektów polegających na opracowaniu i wprowadzeniu do sprzedaży internetowej pierwszych autorskich planerów motywacyjnych do nauki języka angielskiego pt. ,,My English Improver” oraz ,,My English Improver KIDS”, a także za postawę nastawioną na aktywne budowanie wśród społeczeństwa pozytywnego i interesującego wizerunku innowacji.

Szczegółową relację z tego wydarzenia mogą obejrzeć Państwo na naszych social mediach.

Konkurs ,,Kobieta e-commerce 2023’’ to inicjatywa organizowana dla przedsiębiorczych kobiet, a także prestiżowe wydarzenie, które łączy kobiety z całej Polski i pozwala im się rozwijać. Organizowany jest przez fundację ,,Kobiety e-biznesu”. W tym roku spośród 180 kandydatur, ostatecznie jury zdecydowało się na przyznanie 60 nominacji. Anna Jakubiuk, właścicielka naszej szkoły, znalazła się w gronie osób nominowanych do ścisłego finału w 2 kategoriach: Najlepszy Start-Up w E-commerce oraz Najlepszy Sklep Internetowy. Szczegółową relację możecie obejrzeć Państwo na naszych social mediach.

Z ogromną radością chcemy podzielić się fantastyczną wiadomością – nasza właścicielka, Anna Jakubiuk, miała niepowtarzalną okazję udzielić wywiadu dla kwietniowego wydania Magazynu Forbes tego roku! 🌟

W trakcie tej niezwykłej rozmowy Anna opowiadała o naszej szkole językowej i sklepie internetowym, gdzie dostępne są autorskie materiały edukacyjne.

To dla nas nie tylko szansa podzielenia się historią naszej szkoły, ale także możliwość przekazania, jakie wartości są dla nas istotne i dlaczego pasjonuje nas świat edukacji językowej.

Zachęcamy Was do zapoznania się z tym wyjątkowym wywiadem, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do nauki języków obcych. Dziękujemy Wam za wsparcie, które pomaga nam rozwijać naszą pasję edukacyjną! 📚💬✨

Artykuł dostępny jest w formie papierowej w wydaniu 04/2024, a cały wywiad w formie elektronicznej można przeczytać na oficjalnej stronie Forbes.