Anna Jakubiuk

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od 2004 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Swoje doświadczenie zdobywałam prowadząc zajęcia językowe w międzynarodowych firmach, wojsku oraz uczelniach wyższych. Pracowałam również jako tłumacz przysięgły.


Główny nacisk kładę na rozwój swobodnej komunikacji językowej, jednak opartej o utrwaloną wcześniej gramatykę. Samodzielnie opracowuję materiały do nauki i zawsze dostosowuję je do potrzeb ucznia. Głęboko wierzę, że tylko indywidualne podejście do drugiego człowieka jest w stanie dać maksymalne efekty i gwarancję szybkiej nauki. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wiedza przekazana podczas lekcji została z uczniem na stałe. Powtórka materiału to trwały element każdych zajęć. Ułatwia ona solidne ugruntowanie wiedzy oraz sprawną i efektywną naukę.


Prywatnie jestem miłośniczką sportu i zdrowego odżywiania.

Anna Jakubiuk - dodatkowe projekty

o nas 1

Filmiki edukacyjne aniaxmarcin

Od stycznia 2024 roku prowadzimy na TikToku serię filmów edukacyjnych. Projekt działa pod nazwą ANIAXMARCIN. Marcin jest już od dwóch lat naszym kursantem.


Wspólnie wpadliśmy na pomysł tworzenia krótkich filmików edukacyjnych, aby ułatwić uczącym się zapamiętywanie m.in. angielskich idiomów. Uznaliśmy, że krótkie formy wideo będą ciekawą opcją dla osób, którym łatwiej przyswajać wiedzę poprzez formy bardziej interaktywne.


Cieszymy się bardzo z tak dużego zaanagażowania Marcina w filmiki. Jest to dla nas ogromna przyjemność, że nasi kursanci podejmują z nami takie wyzwania. Potwierdza to ich zaufanie do nas. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że możemy rozwijać inicjatywę również tego typu.


Ania tworzy scenariusze filmów, potem z Marcinem uczymy się scenariusza, a następnie odtwarzamy scenki. Paulina nagrywa i montuje. Jest to dla nas nie tylko praca, ale również świetna zabawa!

@aniaxmarcin throw in the sponge - poddać się 🧽 A u Was zbliżają się jakieś ważne projekty? #english #learnenglish #fyp #foryou #dc #viral ♬ dźwięk oryginalny - ANIAxMARCIN
@aniaxmarcin spill the beans - wyjawić sekret 🫘 Marcin chyba bardzo się wystraszył, że wyjawił sekret, a Wy byliście kiedyś w podobnej sytuacji? #english #learnenglish #fyp #foryou #dc #viral ♬ dźwięk oryginalny - ANIAxMARCIN
@aniaxmarcin open the boot - otworzyć bagażnik 🚗 A Wy dziś duże zakupy zrobiliście? 🛍️🤣 #english #learnenglish #fyp #foryou #dc #viral ♬ dźwięk oryginalny - ANIAxMARCIN