Paulina Jakubiuk

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej (język angielski i francuski). W 2023 roku rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie marką i strategie marketingowe.

 

W naszym zespole zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych oraz sklepu internetowego, pracuję również przy tworzeniu autorskich materiałów edukacyjnych oraz uczę języka angielskiego i francuskiego.


Poza językami obcymi interesuję się zumbą oraz stretchingiem.

Paulina Jakubiuk - dodatkowe projekty

pj-about

Kanał fitness na YouTube @paulinajakubiuk

Od grudnia 2023 roku zaczęłam prowadzić kanał skoncentrowany na autorskich treningach tanecznych oraz sesjach rozciągających. Skupiam się głównie na krótkich formach wideo, które można potem powtarzać, łączyć z innymi treningami dostępnymi na kanale lub dodawać do własnych regularnych treningów. Chciałabym stworzyć społeczność, w której każdy czuje się dobrze i emanuje pozytywną energią!


Staram się promować aktywny styl życia również na moim TikToku oraz Instagramie. Taniec towarzyszy mi od dziecka. Trenowałam balet, taniec ludowy, historyczny, współczesny, hip-hop, taniec towarzyski oraz high heels.


Z momentem ukończenia studiów licencjackich, pomyślałam, że nadszedł czas, aby zająć się ćwiczeniami bardziej na poważnie. Ukończyłam kurs na instruktora zumby, mobility oraz stretchingu. Uczestniczyłam również w dodatkowych szkoleniach z zumby i rozciągania. W wakacje powstał pomysł stworzenia kanału YouTube.


Zapraszam wszystkich, którzy uwielbiają się ruszać lub chcą zacząć przygodę z aktywnością fizyczną. Można na chwilę odejść od regularnej pracy, komputera i zrobić coś pożytecznego dla naszego zdrowia!