Podsumowanie roku 2023 w TEACHERS!

Podsumowanie roku 2023 w TEACHERS!

Minął niezwykle pracowity rok w naszej szkole językowej oraz sklepie internetowym TEACHERS. Na naszych mediach społecznościowych mogliście śledzić premiery naszych produktów, a także relacje z wydarzeń, takich jak konkurs ,,Kobieta E-Commerce” 2023, ,,8.Forum Inteligentnego Rozwoju” w Uniejowie czy 10. edycję Plebiscytu Influencer’s Top, dzięki którym mogłyśmy zaprezentować naszą działalność szerszej publiczności. Rok pełen ekscytujących wydarzeń i nowości w naszej ofercie! Przeżyjcie go z nami jeszcze raz!

Styczeń: Rozpoczęłyśmy rok od intensywnego przygotowania planu i strategii na kolejne miesiące.

Luty: Wprowadziłyśmy do sprzedaży walentynkowy planer motywacyjny do nauki języka angielskiego dla dorosłych My English Improver BE MY VALENTINE, cieszący się ogromnym zainteresowaniem.

Marzec: Zdecydowałyśmy się poszerzyć naszą ofertę o wyjątkowe świece sojowe, Chillout time i Study time, idealnie komponującymi się z planerami motywacyjnymi do nauki języka angielskiego dla dorosłych My English Improver POWDER PINK i BABY BLUE. Dodatkowo, Paulina wprowadziła innowacyjny planer motywacyjny dla dzieci – świetna inicjatywa! 

Kwiecień: Z dumą prezentujemy nasz sklep ze świecami sojowymi i planerami motywacyjnymi do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Maj: To emocjonujący miesiąc, w którym Ania otrzymała dwie nominacje w konkursie Kobieta E-Commerce 2023 – Najlepszy Start-Up w E-Commerce oraz Najlepszy Sklep Internetowy. Ogromne zaskoczenie dla nas i wyjątkowe wyróżnienie znaleźć się w gronie około 60 finalistek (łącznie zgłosiło się 180 kobiet). Pierwsze tego typu wydarzenie dla nas, ogromne przeżycie.

Czerwiec: Ania rozpoczęła pracę nad serią e-booków do nauki angielskiej gramatyki. Już w lipcu ukazał się pierwszy na poziomie A1, a w sierpniu kolejne na poziomie A2 i B1.

Wakacje 2023: Czas pełen kreatywnych pomysłów! Stworzyłyśmy obszerny e-book dla ósmoklasistów, uwzględniający powtórkę słownictwa, gramatyki i typowe ćwiczenia egzaminacyjne.

Wrzesień: Nasz e-book dla ósmoklasistów spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były relacje użytkowników na Instagramie.

Październik: Po owocnym okresie sprzedażowym, intensywnie przygotowujemy się do 8.Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie i naszych pierwszych targów. Wspólnie z Damianem Szczepańskim opracowaliśmy strategię na kolejny e-book, tym razem dla pracowników korporacji.

Listopad: Wprowadziliśmy do sprzedaży e-booka dla osób pracujących w korporacjach, IT i nowoczesnych technologiach.

Grudzień: Nasz planer motywacyjny do nauki języka angielskiego dla dorosłych ponownie został nagrodzony, tym razem w prestiżowym plebiscycie Influencer’s Top.

Dziękujemy za wsparcie i razem z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania w nadchodzącym roku! Poniżej możecie znaleźć  fotogalerię z konkursu, forum i plebiscytu. 

Brak komentarzy

Opublikuj komentarz