Wstecz

Jakość i indywidualne podejście do każdego ucznia

Właśnie to motto przyświeca nam w codziennej nauce. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego kursanta. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy może skutecznie uczyć się języków, a kluczem do sukcesu jest dopasowanie metod nauki do konkretnej osoby.

Jesteśmy niewielką szkołą i chcemy by wyróżniała nas przede wszystkim jakość. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby nauczyciel miał możliwość komfortowej pracy z każdym uczestnikiem kursu. Skutecznie rozwijamy umiejętności posługiwania się językiem na różnych poziomach zaawansowania oraz budujemy pewność siebie tak, by można się nim było swobodnie posługiwać.

Bardzo ważne jest dla nas, aby wiedza przekazana podczas lekcji została z uczniem na stałe. Powtórka materiału to trwały element każdych zajęć. Ułatwia ona solidne ugruntowanie wiedzy oraz sprawną i efektywną naukę.

Anna Jakubiuk

ENGLISH TEACHER

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od 2004 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Swoje doświadczenie zdobywałam prowadząc zajęcia językowe w międzynarodowych firmach, wojsku oraz na wyższych uczelniach. Pracowałam również jako tłumacz przysięgły.

Główny nacisk kładę na rozwój swobodnej komunikacji językowej, jednak opartej o utrwaloną wcześniej gramatykę.

Samodzielnie opracowuję materiały do nauki i zawsze dostosowuję je do potrzeb ucznia. Głęboko wierzę, że tylko indywidualne podejście do drugiego człowieka jest w stanie dać maksymalne efekty i gwarancję szybkiej nauki.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby wiedza przekazana podczas lekcji została z uczniem na stałe. Powtórka materiału to trwały element każdych zajęć. Ułatwia ona solidne ugruntowanie wiedzy oraz sprawną i efektywną naukę.

Paulina Jakubiuk

FRENCH TEACHER

Jestem studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja - przekład i technologie tłumaczeniowe). W TEACHERS uczę języka francuskiego oraz zajmuję się prowadzeniem strony internetowej i mediów społecznościowych.

Miłość do Francji, jej kultury i języka towarzyszy mi od najmłodszych lat, kiedy to zaczęłam naukę w szkole baletowej, gdzie poznałam pierwsze francuskie słowa.

Tworzę programy nauczania odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Skupiam się na nauce poprawnej wymowy, jednak to gramatyka i sprawna komunikacja są dla mnie priorytetem.