Wstecz

Anna Jakubiuk

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od 2004 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Swoje doświadczenie zdobywałam prowadząc zajęcia językowe w międzynarodowych firmach, wojsku oraz uczelniach wyższych. Pracowałam również jako tłumacz przysięgły.

 

Główny nacisk kładę na rozwój swobodnej komunikacji językowej, jednak opartej o utrwaloną wcześniej gramatykę. Samodzielnie opracowuję materiały do nauki i zawsze dostosowuję je do potrzeb ucznia. Głęboko wierzę, że tylko indywidualne podejście do drugiego człowieka jest w stanie dać maksymalne efekty i gwarancję szybkiej nauki. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wiedza przekazana podczas lekcji została z uczniem na stałe. Powtórka materiału to trwały element każdych zajęć. Ułatwia ona solidne ugruntowanie wiedzy oraz sprawną i efektywną naukę.

 

Prywatnie jestem miłośniczką sportu i zdrowego odżywiania.

Paulina Jakubiuk

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej (język angielski i francuski). W 2023 roku rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie marką i strategie marketingowe. W naszym zespole zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych oraz sklepu internetowego, pracuję również przy tworzeniu autorskich materiałów edukacyjnych oraz uczę języka angielskiego i francuskiego.

Poza językami obcymi interesuję się zumbą oraz stretchingiem.