Wstecz

Kursy indywidualne oraz przygotowanie do egzaminów

 

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się języka angielskiego lub francuskiego w celach prywatnych, czy biznesowych, w naszej szkole opanujesz go w takim stopniu, że komunikacja nie będzie sprawiać Ci już żadnych problemów. Oferujemy kursy językowe indywidualne online oraz Business English, dzięki czemu możesz uczyć się z domu. Na lekcjach skupiamy się zarówno na poszerzaniu słownictwa, jak i przyswajaniu zasad gramatycznych. Nasze zajęcia są także świetnym sposobem na przygotowanie do egzaminów językowych. Materiał oraz metody nauczania dobieramy odpowiednio do Twojego poziomu. Jeśli nie wiesz, jaki masz poziom, możesz wykonać specjalny test, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

 

Kursy językowe – z nami nauczysz się języka angielskiego i francuskiego

 

Nasza szkoła pokaże Ci, że nauka języka obcego może być przyjemna. Oferujemy nie tylko kursy Business English czy indywidualne, ale również pomoc w przygotowaniu do egzaminów maturalnych i ósmoklasisty. Wszystkie zajęcia prowadzimy online, dostarczając kursantom niezbędne materiały. Zapewniamy, że dzięki naszym lekcjom skutecznie i szybko opanujesz język angielski i francuski.

 

Kursy

W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy może skutecznie uczyć się języków, a kluczem do sukcesu jest dopasowanie metod nauki do konkretnej osoby.

 

Jesteśmy niewielką szkołą i chcemy by wyróżniała nas przede wszystkim jakość. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby nauczyciel miał możliwość komfortowej pracy z każdym uczestnikiem kursu. Skutecznie rozwijamy umiejętności posługiwania się językiem na różnych poziomach zaawansowania oraz budujemy pewność siebie tak, by można się nim było swobodnie posługiwać.

 

Dodatkowo materiał z każdej lekcji oraz praca domowa wysyłane są do kursantów po zakończeniu zajęć.

Schemat zajęć

  • Powtórka
    materiału

  • Nowy
    materiał

  • Podsumowanie
    lekcji

Business English

OFERTA DLA FIRM

Nasz kurs Business English to przede wszystkim praktyczna wiedza językowa, którą można wykorzystać w codziennej pracy. Celem kursu jest pomoc w opanowaniu języka w takim stopniu, aby pozwalał on na swobodną i profesjonalną komunikację. Wszystkie podstawowe kompetencje językowe : słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie ćwiczymy w kontekstach biznesowych.

Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualny kurs dla konkretnej branży lub firmy. Nasze kursy pomogły już wielu handlowcom i managerom w korporacjach i bankach rozwinąć skrzydła w międzynarodowym środowisku. Prowadziliśmy również kursy specjalistyczne w wojsku, pomagając swobodnie komunikować się w pracy.